Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     +48 508 824 833

Przyprawy

Jesteśmy bezpośrednim producentem wszystkich naszych przypraw, dbając o najwyższą jakość i estetykę.

W naszej ofercie znajdują się na dzień dzisiejszy, najbardziej rozpoznawalne przyprawy rosnące w Hiszpanii, ich jakość jest doceniana w całej Europie. Poprzez selekcje najlepszych krzewów staramy się dotrzeć do naszych klientów i zdobyć ich zaufanie.

Rozmaryn, Bazylia, Tymianek, Majeranek, Zioła prowansalskie w ozdobnych opakowaniach idealnie pasujących do naszej kuchni, także Sól morska gruboziarnista i z mieszanką wyselekcjonowanych ziół w młynkach wielorazowego użytku.


Od lat produkowane przez nas, spełniające najwyższe standardy i wymagania szefów kuchni na całym świecie. Rozmiarem dopasowane idealnie do naszych potrzeb w kuchni. Papryka mielona słodka i pikantna w ozdobnych puszkach o wadze 75 gr. Liść laurowy i Oregano w listkach to wyselekcjonowane liście najlepszych krzewów w opakowaniu 12 gr.


kredyt online

Pełna Oferta • Cennik • Zamówienia:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     +48 508 824 833